Vianočné SMS

Úvod SMS priania Vianočné SMS
Sniežik padá
Počet znakov: 128

Tak ako za oblokom sniežik padá, nech za váš stôl šťastie sadá. Zabudnite na bôle a starosti, prežite Vianoce v láske a radosti.

Tisíce hviezdičiek
Počet znakov: 209

Tisíce drobných hviezdičiek žiari, na konári do uzla vianočných pesničiek vplieta sa tisíc prianí, dajme si pod stromček úsmev, čo slzy stiera a rany hojí kus dobrej vôle, súcitu, veď to všetko tak málo stojí.

Hľadám
Počet znakov: 106

Hľadám dobrého človeka, ktorý nakúpi vianočné darčeky pre celú moju rodinu. Ak si to práve ty, zavolaj mi.

Vianočná ruža
Počet znakov: 163

Vianočná ruža zdobí stôl, tíško hrá hudba. Čakáš ten okamih, aby sa Ti splnila túžba. Pokoj a radosť nech Ťa v srdci hreje, nech sa Tvoja rodina cez Vianoce smeje.

Ježiško a soby
Počet znakov: 154

Ježiško a soby idú k nám, darčeky pod stromček dajú nám. Anjelik húlkou máva, deťom šťastie dáva. Čert sa na nich díva, deti k sebe víta. Štastné Vianoce.

Vianoce lásky a pokoja
Počet znakov: 124

Vianoce lásky a pokoja nech každú tvoju bolesť zahoja. V kruhu najbližších tešte sa spolu, až budete sadať k štedrému stolu.

Vianoce ako sneh
Počet znakov: 129

Vianoce krásne a čisté ako sneh, v rodine len pokoj a smiech, dobrú silvestrovskú náladu, šťastie, zdravie a pohodu v novom roku.

Radosť duše
Počet znakov: 110

Nech Vám Vianoce prinesú radosť duše a nech je pre Vás posolstvo nebeského pokoja šťastím v nasledujúcom roku.

Holub biely
Počet znakov: 144

Vianoce ako holub biely tíško nám sadli na strechu, prežite kúzlo tohto sviatku v radosti, láske, bez hriechu. Šťastné a veselé Vianoce praje...

Pekelne dobré
Počet znakov: 124

Pekelne dobré, anjelsky pokojné, prekliato bohaté, božsky požehnané a čertovsky veselé Vianoce a šťastný nový rok ti prajem.

Maličký anjelik
Počet znakov: 146

Maličký anjelik v okne stál a krásne Vianoce všetkým ľuďom prial. Aby v novom roku zdravie, šťastie lásku mali a stále sa na seba pekne usmievali.

Vianoce plné lásky
Počet znakov: 144

Vianoce plné lásky a pokoja, nech každú radosť znásobia, Vianoce čisté a biele ako sneh, v živote len šťastie, zdravie a smiech. Krásne Vianoce.

Pod stromčekom
Počet znakov: 165

Dúfam, že si si pod stromčekom našla veľa lásky, radosti a šťastia, pokoja a porozumenia. Lebo na svete je veľa ľudí, čo ti toto všetko chcú darovať a ja medzi nimi.

Zrodila sa láska
Počet znakov: 145

Zrodila sa láska v krásnu hodinu, Ježiško svojou malou ručičkou nech žehná celú Vašu rodinu. Krásne Vianoce a v novom roku všetko dobré praje...-

Sviatočná koleda
Počet znakov: 163

Keď sviatočná koleda pohladí Vám uško,keď voňavý medovník naplní Vám bruško,keď pichľavý stromček ozdobí Vám domček,uvítajte Vianoc čas,keď je šťastný každý z Vás.

Na Štedrý večer
Počet znakov: 158

Na Štedrý večer pozor daj,zvončeky zvonia,počúvaj.Tak ako za oblokom sniežik padá,nech na tvoj stôl šťastie padá,preži sviatok vianočný plný slasti a radosti.

V izbičke za oknom
Počet znakov: 150

V izbičke za oknom niečo sa chystá, stromček už svieti, radosť je istá, do tichej noci vtáčik už spieva,krásne a pokojné Vianoce Vám želá rodina .....

Copyright 2013 - 2024 © 09xy.sk