telefon

20 799

hodnotených čísel

telefon

52 199

komentárov k číslam

Predvoľby pevných liniek
Rozdelenie čísiel podľa typu hovoru

SMS blahoželania

Úvod Informácie Info SMS blahoželania

SMS blahoželania

 

Príležitostí na oslavu je v živote človeka veľa. Medzi takéto príležitosti patria rôzne sviatky, napríklad veľkonočné a vianočné sviatky, sviatok zaľúbených-Valentín, potom sú to narodeniny a meniny našich blízkych, svadby, ukončenie štúdia a ďalšie. Pri takýchto príležitostiach sa zvknú posielať rôzne blahoželania. V dnešnej dobe sú veľmi rozšírené a obľúbené SMS blahoželania. SMS blahoželania sú vhodné pre každú príležitosť a vždy príjemne prekvapia a potešia osobu, ktorej takéto blahoželanie príde ako SMS správa. SMS blahoželania Vám ušetria čas, príjemné prekvapia a môžete ich posielať nech ste kdekoľvek na svete, aj tam kde by ste nezohnali pohľadnice.

Preto ak váhate, čo poteší Vašu lásku, kamaráta či kamarátku, člena rodiny, či iného známeho k jeho sviatku alebo k inému sviatku v roku, neváhajte a vyberte si z našej ponuky to najvhodnejšie SMS blahoželanie.

 


Valentín je sviatok zamilovaných a v tento deň je výborný nápad poslať svojej priateľke či priateľovi krásnu SMS. Dajte najavo svojej láske, že Valentín je tu práve pre vás dvoch a spríjemnite jej deň valentínskym SMS blahoželaním.


Blížia sa narodeniny osoby, na ktorej Vám veľmi záleží, a neviete ako jej najlepšie popriať niečo pekné k sviatku? Presne na to sú tu našeSMS blahoželania, ktoré zaručenie vyčaria úsmev na tvári.


Veľkonočné sviatky sú najväčším kresťanským sviatkom v roku. Preto je dôležité popriať ľuďom okolo seba, aby tieto sviatky strávili v príjemnej atmosfére v kruhu svojich blízkych. Nelámte si hlavu vymýšľaním veľkonočných SMS blahoželaní. Nechajte sa inšpirovať tými, ktoré sme pre Vás pripravili.


Rozhodol sa vo Vašom okolí niekto známy spečatiť svoju lásku manželským zväzkom? Takéto udalosti sú vždy jedinečné a hlavne veľmi dôležité v živote zamilovaného páru. Preto týmto ľuďom poprajte krásnu cestu spoločným životom prostredníctvom svadobných SMS blahoželaní.

 

Ak niekoho ľúbite, dajte mu to najavo zaľúbeným SMS blahoželaním alebo mu poprajte dobrú noc SMS-kou z kategórie Na dobrú noc.

 

Copyright 2013 - 2024 © 09xy.sk