Narodeninové SMS

Úvod SMS priania Narodeninové SMS

Oslavuje niekto z Vašich blízkych narodeniny? Neváhajte a pošlite mu originálne sms narodeninové prianie. 

1 2 3 4 5 6 >>
13 rôčkov
Počet znakov: 120

Keďže máš dnes trinásť rôčkov,prajem ti veľa šťastných krôčkov,veľa zdravia, množstvo lásky,nech odpoveď vieš na otázky.

Život krásnučký
Počet znakov: 126

Tvojim pekným očkám posielam pozdrav kratučký, Tvojim nežným ústam božtek sladučký a k Tvojim narodeninám len život krásnučký!

Recept k narodeninám
Počet znakov: 145

Recept k narodeninám: 1 hrsť lásky, 2 lyžice priateľstva, pozitívne myslenie, 10 kvapiek humoru a 250g šťastia - dobre premiešať a podávať ihneď.

Nový rekord
Počet znakov: 127

Tvoje narodeniny dnes oslávime a nový rekord v chlastaní urobíme. Vypijeme všetko, čo doma máš, ani kvapku pred nami neschováš.

Dve čiernovlásky
Počet znakov: 56

Vela stastia, vela lasky, do postele dve ciernovlasky...

Ráno skončil sen
Počet znakov: 161

Ked rano skoncil sen a nastal Tvojich narodenín den, ked priatelia Ti ruku stiskaju a stastnu buducnost zelaju, aj ja sa k nim pripajam a pusu na licko posielam.

Sú slová
Počet znakov: 179

Su slova, ktore nevyslovime, lasky na ktora spominame, radost ktoru precitime a priatelia na ktorych nezabudame. Kolko piesku na sahare tolko zdravia k tvojim narodeninam praje...

Čáry máry
Počet znakov: 155

Cary mary svet sa divi, tento klobuk vsetko vidi. A splni kazducke prianie tomu, kto pozna carovanie. O kuzlach ja nemam zdania, tak posielam blahopriania!

Vyvaruj sa ran
Počet znakov: 158

Vyvaruj sa ran, co sa dlho hoja. Miluj ludi, co za to stoja. Dosiahni v zivote vsetko, co chces a zi tak nech nikdy nic nelutujes. Vsetko najlepsie Ti zela...

Život
Počet znakov: 153

Zelat Ti stastie? Na to mas pravo. Zelat Ti priatelov? Tych nemas malo. Preto ti zazelam co inym chyba, nech zivot Ti da vsetko krasne, co v sebe skryva.

Tvoje priateľstvo
Počet znakov: 99

Ty mas dnes narodeniny, ale ja dostavam ten najlepsi darcek... Tvoje priatelstvo. Vsetko najlepsie!

Sviatok máš
Počet znakov: 112

Konečne prišiel ten krásny deň,Tvoj, môj, náš...A som rád, milá, že môžem byť s Tebou,bo práve dnes sviatok máš.

Milión pús
Počet znakov: 101

V tento deň prekrásny, v deň tvojich narodenín, posielam ti v tejto básni milión pús a milión kvetín.

Každé ráno
Počet znakov: 112

Ja ti prajem k tvojmu sviatku, každé ráno pusu sladkú, aby sexu nemal si málo, aby ťa stále pri srdiečku hrialo.

Vinšujem
Počet znakov: 49

Vinšujem Ti všetky vinše, namôjveru neviem inšie.

Nepoznám
Počet znakov: 272

Nepoznám Tvoje tajné túžby, tak neviem , čo k narodeninám Ti priať. Ak je Tvojou túžbou zdravie, tak Ti ho prajem, ak šťastie tiež, ak úspech tak isto. A však ak je medzi Tvojimi túžbami niekto, kto by Ťa vedel mať hrozne rád, to Ti nemusim priať, to Ti môžem hneť DAŤ :-*

Darček
Počet znakov: 139

Aký darček na narodeninky? Čokoládku či kvetinky. Radšej SMS-ka krátka bez obalu, bez pozlátka. Prifarbená maličkou sladkou pusou na líčko!

Neviem
Počet znakov: 124

Neviem ake su Tvoje tuzby, neviem co Ti vsetko priat, iba ak zdravie, stastie, lasku, to je najkrajsie co Ti zivot moze dat.

Lyžičku hrdosti
Počet znakov: 140

Lyzicku hrdosti, hrncek radosti, kotlik uspechu, jazierko penazi, more stastia, ocean zdravia a cely vesmir lasky ti k narodeninam praje ...

Táto sms
Počet znakov: 245

Táto sms musí prejsť dlhou cestou,cez veľa čísel,aby ťa našla a povedala ti,že je na svete niekto,čo práve myslí na teba a praje ti to,čo človek najviac potrebuje:zdravie,to čo človek márne hľadá:šťastie,lásku a pochopenie.Všetko najlepsie......

1 2 3 4 5 6 >>
Copyright 2013 - 2024 © 09xy.sk