Svadobné SMS

Úvod SMS priania Svadobné SMS
1 2 3 >>
Manželstvo
Počet znakov: 137

Všetko, čo manželstvo životu má dať,o chvíľu budete spolu spoznávať.V dobrom i zlom skúste spolu žiť,nedajte si Vašu lásku nikdy pokaziť.

Chudák manžel
Počet znakov: 154

Čo si hľadal, to si našiel, stal sa z teba chudák manžel. Teraz budeš píjať vodu a spomínať na slobodu. Nechodievaj viac do šenku, ale miluj svoju žienku.

Svadobný pochod
Počet znakov: 330

Keď budú svadobný pochod hrať, čo viac vám na cestu môžem priať? Nech šťastie je stále s vami. A čo život nemôže vám dať, to s láskou nahraďte si sami. vykročte dvaja, ako muž a žena. Do daru si lásku dajte a do sŕdc vpíšte svoje mená. Prejde čas a prídu prvé vrásky a vy v očiach svojich detí nájdete...

Prvý bozk
Počet znakov: 186

Keď ste si dali prvý bozk, bola to láska.Ak bude sa rodiť váš potomok, bude v tom láska.Keď hovoríte si svoje áno, je v tom len láska.Až svitne raz to posledné ráno, nech všade je láska.

Na ružiach ustlané
Počet znakov: 200

Na ružiach ustlané mať, v manželstve nepoznať bôľu, do smrti radi sa mať, životom šťastne ísť spolu. Lebo keď chcete, aby ste v manželstve pravé šťastie našli, nech vernosť a láska vaše srdcia krášli.

Horúca láska
Počet znakov: 188

Nech vám tento veľký deň vždy zostane v pamäti, nech tento vinš k vašim ušiam bez prekážok zaletí. Veľa lásky, veľa detí prajeme vám zo srdca, nech je vaša láska stále prinajmenšom horúca.

Tíško a po špičkách
Počet znakov: 217

Tíško a po špičkách čarovnou bránou vchádzate za šťastím , kde na Vás oboch čaká raj. Láska je krehká , zraniteľná , nemá rada hádky. Aj tak je život zložitý a krátky. Preto sa snažte , nech je všetko vždy len naj... 

Svadobná noc
Počet znakov: 229

Túto noc keď budeš nahá, nech ti šepká "moja drahá". V sladkých bozkoch nech ťa dusí, oddaj sa mu, to sa musí. A po roku nádej sladká, nech tu ... (meno) bruško hladká. Nech tam malý chlapček kope a nech ...(meno) šťastím slope. 

Už je darmo
Počet znakov: 104

Už je ... (meno), už je darmo, už manželské sladké jarmo na seba si zobral dnes, teraz ho už verne nes! 

Dúha
Počet znakov: 134

Už len pár chvíľ a poviete si áno, rozkvitne sneh na Tvojom závoji. Prejdete spolu otvorenou bránou,Z Vašich riek sa vždy dúha napojí.

Kŕdeľ detí
Počet znakov: 94

V celom ďalšom žitia toku nech Vám žičí šťastie a nech kŕdeľ pekných detí po boku Vám rastie. 

Príbeh
Počet znakov: 249

V živote každého z nás sú dôležití tí, ktorí pri nás od kolísky stáli, držali za ruku a tvarovali... Nemenej tí, s ktorými mienime ďalej životom kráčať a nový príbeh spolu začať. Na spoločnej ceste životom veľa lásky, šťastia a porozumenia praje... 

Láska je pieseň
Počet znakov: 227

Vedzte si ceniť chvíle lásky a s rokmi stále viac a viac! To nie je chodiť na prechádzky, či nežne hľadieť na mesiac. Čo všetko príde: nečas, tieseň, veď máte spolu život žiť. Láska je ako dobrá pieseň a pieseň ťažko vytvoriť. 

Mladosť
Počet znakov: 110

Keď mladosť pominie a vrásky zbrázdia Vašu tvár, nech aj vtedy kvitne láska, ktorá Vás dnes viedla pred oltár.

Osud
Počet znakov: 101

Buďte šťastní, čo viac Vám môžem priať. Osud chcel to, že kráčate spolu, nuž majte jeden druhého rád.

Žiadna vráska
Počet znakov: 166

Jeden pre druhého nech ste vždy oporou, nech Vaše prstienky nie sú len ozdobou, v živote nech stretne vás len šťastie a láska a čelá nech nezbrázdi vám žiadna vráska.

Skloň sa Bože
Počet znakov: 145

Skloň sa Bože večný nad svadobný pár, požehnaj ich láske najväčší to dar, obdaruj ich šťastím vo svojom objatí, nech ich tvoja láska láske naučí.

Víno
Počet znakov: 70

Čím víno staršie je, lepším zdá sa, nech aj vaša láska vínu podobá sa.

Zvony
Počet znakov: 158

Zvoňte zvony zvoňte, hlahoľte radosťou, zaneste môj pozdrav svadobným hosťom. Pozdravte ženícha, poľúbte nevestu, že im prajem veľa šťastia na spoločnú cestu.

Majte sa radi
Počet znakov: 139

Mama tam v kútiku otcovi plače, to dievča v bielučkom už nie je naše. Hostia sú veselí, muzikant ladí, buďte navždy šťastní, majte sa radi.

1 2 3 >>
Copyright 2013 - 2024 © 09xy.sk